Keret: Ocisnik Zs. ; Jakab A.  ; Bajzát M.  ; Jávor M. ; Rácz R. ; Harangi Zs. ; Varga Sz. ; Kránitz B. ; Szénási B.

Csoport Mérkőzések:  Dalnoki – Biatorbágy    2 : 0 ( Bajzát, Varga)

Dalnoki – Pomáz            2: 2  ( Jakab 2 )

Dalnoki –  FTC                2 : 1  (  Jávor ,Szénasi )

Dalnoki – Csepel            2 : 1  (Jávor, Rácz )

Elődöntő :                      Dalnoki – Dunakanyar  0 : 5

Bronzmérkőzés :           Dalnoki – Csepel  3 : 0 ( Varga 3 )

Értékelés:  Hétvégén egy színvonalas jól szervezett tornán vettünk részt. Kemény jó iramú meccsek voltak végig a tornán. Mai napon egy igazi csapatként játszottunk elől és hátul is, ha kellett egy védő mentett a gólvonalunkon, elől pedig mindig volt üresen megjátszható játékos. Párharcokban domináltunk és a kombinatív játékunkban is fejlődtünk. Csoportunkat magabiztos játékkal veretlenül megnyertük. Elődöntőbe a meccs elején volt egy két perces rövid zárlat, ahol el is dőlt a mérkőzés végkimenetele, de a bronzmeccsre sikerült lelkileg átlendülni ezen és ezáltal felállni a dobogó harmadik fokára. Gratulálok a csapatnak, Hajrá Dalnoki!